Będą
Państwo
niezależni i silniejsi

advice365 wspiera Państwa długoterminowo i profesjonalnie. Jesteśmy narzędziem Państwa sukcesu.

Państwa strategiczne rozwiązania.
My image My image My image

Aktualne
Projekty

Nulla facilisi. Duis aliquet egestas purus blandit. Curabitur vulputate, ligula lacini scelerisque tempor, lacus lacus ornare ante, ac egestas est urna sit amet arcu Class aptent taciti sociosqu ad litora.

więcej →

Advice365 jest przedsiębiorstwem Business Angel i prowadzi swą działalność na terenie Europy.

Wspieramy związki z kontrahentami na terenie kraju oraz poza jego granicami. Wykorzystujemy i pielęgnujemy międzynarodowe kontakty biznesowe nie tylko na terenie Unii Europejskiej, ale również poza jej obszarem. W pełnym zakresie pośredniczymy w rozwoju Państwa działań oraz związków z innymi podmiotami gospodarczymi poprzez przekaz informacji z obszarów życia kulturalnego, politycznego i biznesowego.

Poprzez naszą sieć kontaktów z różnego rodzaju organizacjami, instytucjami a także rządami wypełniamy główne zadania celem wzmacniania kontaktów biznesowych. Jesteśmy również partnerem wielu publicznych i prywatnych organizacji pozarządowych.

Czerpiemy korzyści z bogatej oferty wolnego społeczeństwa i dynamicznej gospodarki. Łączymy doświadczenia i pomysły naszych partnerów krajowych, jak i zagranicznych z naszą fachową wiedzą oraz pracujemy z naszymi klientami we wzajemnym dialogu. Jesteśmy przy tym usługodawcą i partnerem dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać gospodarczo i aby sprostać wszystkim naszym założeniom pozostajemy niezależni politycznie.

 

 

Nazwisko (*)

Imię (*)

Nazwa firmy (*)

E-Mail (*)

Strona internetowa

Telefon

Zapytanie

(*) wymagane

I agree that Advice 365 Ltd uses the data provided.

Development & Integration Association SRL

J32/399/2014

RO 33080758

Strada XIII 107/5
557085 Cristian

Telefon: 0040 369 521 111
E-Mail: info@advice365.pl